Mersin Otel

Şub02

Mersin ili, sadece ülkemiz için değil Doğu Akdeniz için de çok önemli ticaret noktaları arasında yer alır. Ayrıca bir liman kenti olarak da ifade edilen Mersin’e ulaşım çok yönlü olarak gerçekleştirilir. Mersin otel bölgenin yerli yabancı turistlerine ev sahipliği yapmaktadır. Mersin’de yer alan birbirinden değişik Mersin Otelleri ile tatilinizin keyfini çıkarmanız mümkün. Kültür ve turizm kenti olan Mersin, her yıl milyonlarca turisti ağırlar. Mersin tatil olarak yaz aylarında daha çok ilgi görür. Muhteşem denizi, iklimi ve tarihi yerleri ile ülkemizin önemli yerleri arasındadır.

Mersin’de Gezilecek Yerler

Mamure Kalesi

SoliPompeiopolis

Kızkalesi

AnamuriumAntik Kenti

Eshab-ı Kehf

Cennet- Cehennem Çökükleri

Alahan Manastırı

Mersin ili Akdeniz iklimine sahip olmasından dolayı yaz aylarında daha çok tercih edilir. Özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin uğrak bölgelerinden biridir. Mersin tatil yeri olarak görülmesinin yanı sıra kamp yapmak için de tercih edilebilir. Tison Koyu, kamp ve tatil yapmak isteyenler için harika bir alandır. Mersin kalacak yer hakkında hiç endişeniz olmanız. Bölgede yer alan Kaptan Suit Otel beklentilerinizin ötesinde sizlere bir tatil olanağı sağlıyor. Mersin’in en meşhur yemeklerinden biri olan tantunin de sakın tadına bakmadan bölgeden ayrılmayın. Sadece tantuni yemek için bile Mersin’e gelen kişilerin sayısı hiç de azımsanmayacak kadar çoktur. Bunun yanı sıra Mersin mutfağında et yemekleri ve kebaplar da üst sıralarda yer alır.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>