Silifke otel

Oca28

Sıcak Akdeniz iklimi, denizi ve yeşil doğası sayesinde su sporları, doğa yürüyüşleri yapılabilecek harika bir yerdir. Silifke’ye bahar ya da yaz aylarında gitme şansı yakalarsanız hem harika denizinden faydalanabilir hem de tarihi yerleri keşfedebilirsiniz. Silifke otel sadece bizleri değil tüm canlıları da barındırıyor.

Silifke, CarettaCaretta ile Yeşil Kaplumbağaların sayılı üreme alanları arasında bulunur. Silifke tatil yeri olmasının yanında birçok kişi yalnızca bu hayvanları görmek için dahi Silifke’ye akın ediyorlar. Ayrıca bölgede bulunan Göksu Deltası da dünya kuşları için göç yeri olarak ifade edilir. Bölgede bulunan birçok Silifke Otellerisayesinde eşsiz manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Silifke’de Gezilecek Yerler

Adamkayalar Vadisi

Cennet- Cehennem Mağaraları

Kız Kalesi

Silifke’de çok yaygın olan yayla kültürü önemli bir unsurdur. Yaz aylarında bu bölgede yayla şenlikleri düzenlenir. Doğa severler için yayla şenlikleri vazgeçilmezdir. Muhteşem manzarası, iklimi sayesinde yaz aylarında eşsiz bir Silifke tatil yeri olarak adlandırılır.

Silifke yaz aylarında kalabalık olması nedeniyle önceden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir. Yerli yabancı turistler yaz aylarında bölgede yoğun olarak bulunuyor. Silifke kalacak yer alternatifleri mevcuttur. Bütçenize göre Kaptan Suit Otel bu anlamda isteklerinizi karşılar.

Silifke, yürüyerek gezebileceğiniz bir yerdir ve mutlaka denemeniz gereken birbirinden lezzetli yemekleri ile hem gözünüze hem de midenize hitap etmekle kalmayacak inanılmaz lezzetlerin tadına sonuna dek doyacaksınız.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>