Taşucu Konaklama

Şub08

Taşucu beldesinin tarihi, doğal güzellikleri bakımından muhteşem ötesi bir yerdir. Bölgenin kumsalları, antik kentleri, denizi sizlere harika bir tatil keyfi sunuyor. Taşucu’na yerli ve yabancı olmak üzere yaz aylarında binlerce turist akın etmektedir. Taşucu, aslına bakılırsa çok fazla keşfedilmemiş yerler arasında olması bölgenin saklı cennet olmasını sağlıyor.

Taşucu beldesi, Mersin ile KKTC’ni deniz ile birbirine bağlıyor. Düzenli olarak Taşucu’ndan Girne’ye feribot ile ulaşım imkânı sağlanıyor. Taşucu otel bölgesinde yer alan Kaptan Suit Otel sizlere eşsiz bir tatil olanağı sunuyor. Taşucu’na geldiğiniz zaman Taşucu konaklama sizleri evinizdeki konforu aratmayacak rahatlıktadır. Bölgede birden çok Taşucu otelleri yer almaktadır. Taşucu’nda sahilde bulunan denizkızı heykeli görülmeye değer. Balık restoranları, kumsalları ile Taşucu konaklama yılın büyük bir bölümünde havanın iyi olması nedeniyle ziyaretlere açıktır.

Çocuklu ve kalabalık aileler için Kaptan Suit Oteloldukça konforludur. Lezzetli ikramları ile eşşiz yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Yaz aylarında tatil seçenekleriniz arasında mutlaka Taşucu bölgesini tercih etmelisiniz. Mersin iline bağlı olan Taşucu belde sakinleri güler yüzlü ve misafirperver olmaları sebebi ile kendinizi hiç yabancı hissetmeyeceksiniz. Temiz denizi ve harika sahilleri deniz keyfini doyasıya yaşamanızı sağlar. Hayatınız boyunca en az 1 defa gitmeniz gereken yerlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizde bulunan nadide tatil yerlerinden biri olan Taşucu, doğası ile sizlere huzur verecek.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>